Forum www.biznes24.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wypad jednodniowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.biznes24.xup.pl Strona Główna -> Wasze pomysły na biznes
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konstytucja

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 8:31 am    Temat postu: wypad jednodniowy Odpowiedz z cytatem

Hejka. Planujemy ze znajomymi mały wypad w góry. W prawdzie będzie to tylko jednodniowa wycieczka bo więcej czasu na to nie mamy ale chcemy spędzić ten dzień jak najbardziej intensywnie. Wiadomo, że w górach bywa różnie dlatego też chcemy być przygotowani na wszystko. Zastanawiam się jakiej wielkości plecak wziąć ze sobą? Szukając jakieś podpowiedzi w internecie trafiam a ten blog https://jego-styl.pl/jaki-plecak-w-gory a w nim porady jaki plecak zabrać i co ze sobą zabrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klubik

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o taki jednodniowy wypad to ja planuję taki ale tylko do Warszawy. Bo jednak dawno tam nie byłam i już pora sobie to przypomnieć. I tak chodząc po mieście zauważyłam taką Restauracja U Wienawy. Byliście już tam może? Jeśli nie to zdecydowanie musicie to nadrobić. To właśnie tutaj zapoznałam się z kuchnią oficerską i nie tylko. Także dowiedziałam się przy okazji wielu bardzo ciekawych i ważnych informacji na temat Warszawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.biznes24.xup.pl Strona Główna -> Wasze pomysły na biznes Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: